Dane kontaktowe

Infolinia

Zadzwoń lub napisz – z przyjemnością pomożemy

Obsługa sprzedaży i informacje o przesyłkach:

 

Danuta

789249034 danuta@kartony24.eu pl
de

Basia

797928887 basia@kartony24.eu  pl
 

Ania

798864894 ania@kartony24.eu pl

Karolina

798351536 karolina@kartony24.eu pl

Jagoda

512590697 jagoda@kartony24.eu pl

gb

Koordynator działu sprzedaży:

 

Honorata

505109313 honorata@kartony24.eu

Logistyka:

 

Konrad

konrad@kartony24.eu
 

Magda

516025054 magda@kartony24.eu

Rozliczenia:

 

Adam

501508954 adam@kartony24.eu

Marketing i IT:

 

Dominik

512085780 dominik@kartony24.eu

Kontakt z nami:

Kartony 24 Sp. z o.o. - Siedziba

Pisemnie na adres:

Kartony24 Sp. z o.o.

ul.Władysława Reymonta 15

36-050 Sokołów Małopolski.

Za pomocą poczty elektronicznej

kartony@kartony24.eu

Telefonicznie pod numerem

+48 17 7729885

Dane do przelewu:

Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe Mbank 95114020040000390278678921
Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BREXPLPWMBK
IBAN: PL95114020040000390278678921

Sprzedawca:

Nazwa Kartony24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Organ rejestrowy zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000777268 przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP 5170398079
REGON 382854594
Kapitał zakładowy 100 000,00zł opłacony w całości
Adres  ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Małopolski.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon +48 17 7729885

Lokalizacja: