Dane kontaktowe

Kartony 24 – INFOLINIA 17 77-29-885

(czynna poniedziałek-piątek w godzinach 8-17)

 


 OBSŁUGA SPRZEDAŻY I INFORMACJE O PRZESYŁKACH:  

  Danuta tel. 789249034 danuta@kartony24.eu

Basia tel.797928887 basia@kartony24.eu  

 

KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZEDAŻY:

  Honorata tel. 505109313

tel. 512590697

honorata@kartony24.eu

 


 

LOGISTYKA:

 

 

Konrad tel. 605589289 konrad@kartony24.eu
  Magda tel.516025054 magda@kartony24.eu

 


ROZLICZENIA:

  Adam tel. 501508954 adam@kartony24.eu

MARKETING i IT:
Dominik tel. 512085780 dominik@kartony24.eu

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH
8.00-17.00

 KONTAKT Z NAMI:

Kartony 24 Sp. z o.o. - Siedziba

Pisemnie na adres: Kartony24 Sp. z o.o.
ul.Władysława Reymonta 15
36-050 Sokołów Małopolski.
Za pomocą poczty elektronicznej kartony@kartony24.eu
Telefonicznie pod numerem 17 7729885

 


DANE DO PRZELEWU:
Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe Mbank 95114020040000390278678921
Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BREXPLPWMBK
IBAN: PL95114020040000390278678921

SPRZEDAWCA:

 

Nazwa Kartony24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Organ rejestrowy

 

zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000777268 przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP 5170398079
REGON 382854594
Kapitał zakładowy 100 000 zł opłacony w całości
Adres ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Małopolski.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon 17 7729885

ZNAJDŹ NAS: