Ekologiczny wypełniacz do paczek SKROPAK

Ekologiczny wypełniacz do paczek SKROPAK

22 października 2019 Wyłącz przez kartony24info

Do zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu można użyć różnych materiałów. Ostatecznie – można użyć nawet piasku 😀 Oczywiście to żart, bo byłoby to niezbyt ekonomiczne rozwiązanie 🙂

Naturalny i ulegający biodegradacji

Zalety ekologicznych chrupków

Zdecydowanie bardziej polecamy ultralekki i w 100% biodegradowalny wypełniacz SKROPAK. Te organiczne chrupki składają się w 100% ze skrobi kukurydzianej i wody. Są nie tylko w 100% ekologiczne, ponieważ ulegają biodegradacji, ale cały sekret tkwi także we właściwościach tego produktu:

  • ultralekki – nie obciąża Twojej paczki
  • sprężystość i odporność na zgniatanie – Skropak idealnie wypełnia wszelkie luki w paczce, unieruchamiając wysyłany produkt oraz doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy w trakcie transportu.
  • ekologiczny – jako nadawca nie zostawiasz klienta z częścią opakowania, które musi potem utylizować. Może posłużyć również nawet jako nawóz lub w bezpieczny sposób wyrzucony z innymi odpadami biodegradowalnymi.

Zobacz produkt w sklepie:

 

Skropak biały 400 l

SKROPAK biały 400 l
Kliknij obrazek i przejdź do sklepu

Skropak zielony 400 l

SKROPAK zielony 400 l
Kliknij obrazek i przejdź do sklepu


Razem możemy zadbać o nasze środowisko – wybierając produkty, które są przyjazne naturze

kartony24 - eko

PS. Czy zauważyliście że jeden z naszych “Pudłaków” na większości materiałów pojawia się z paczką Skropaku, który radośnie sobie chrupie?